0 Boş

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ürün Sepetinize Eklenmiştir
Teslimat Şartları & İade Koşulları
Yayınlanan ürünler stoklarla sınırlıdır.
Fiyatlara KDV dahildir, pazarlık kabul edilmez.
Mal kabul ve/veya otoparkı olmayan teslimat noktalarına siparişler sevk edilmez.
Belirtilen teslimat adresinin bölgesine göre teslimat ücreti belirlenir. Teslimat ücreti müşteriye onaylandıktan sonra değiştirilmez.
Siparişin ödemesi site üzerinden online kredi kartı ile veya EFT/Havale aracılığı ile kabul edilir.
bmbtoptan.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir.
Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı bmbtoptan.com' un üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
Verilen siparişin onay sürecinde çeşitli sebep veya koşullar neticesinde bmbtoptan.com siparişten cayma hakkını elinde saklı tutar.
Sipariş sonrası teslimatla ulaştırılan ürünleri eksiksiz, sorunsuz ve/veya sağlam almak alıcının sorumluluğundadır. Onaylanmış teslimat sonrası ürün iadesi yoktur.
Listelenen ürünlerin görselleri bilgi amaçlıdır. Ürün bilgileri ürünün açıklamalarında belirtilir.
 
Teslimat Koşulları
bmbtoptan.com İstanbul Anadolu yakasına teslimat hizmetini kendi sevkiyat araçları ile vermekte olup BELİRTİLEN miktar ve üzeri siparişlerin teslimatını, teslimat ücreti almadan gerçekleştirmektedir.
bmbtoptan.com'da İstanbul Anadolu Yakası BELİRTİLEN miktar ve altındaki siparişlerde ürün teslimatı ücretlidir, teslimat ücreti kullanıcının sipariş ettiği ürünler ile birlikte faturaya yansıtılır.
bmbtoptan.com'da İstanbul Avrupa Yakası ve Türkiye diğer illerine sipariş gönderimi kargo şirketi veya kendi araçaları aracılığı ile yapılmakta olup, kargo ücreti kullanıcının sipariş ettiği ürünler ile birlikte faturaya yansıtılır.
Mal kabul ve/veya otoparkı olmayan teslimat noktalarına siparişler sevk edilmez. Sipariş müşteri bilgilendirilerek iptal edilir.
Ürün teslimatları İstanbul Anadolu yakasına kargo veya Mask 1 Gıda San. Ve Tic. A.Ş. bünyesindeki servis araçları aracılığı ile gerçekleşmektedir.
Ürün teslimatı kullanıcının belirtmiş olduğudu adrese yapılmaktadır.
Ürün teslimatında ürünler sağlam ve eksiksiz teslim edilir. Teslim alınan ürünleri kontrol etme sorumluluğu alıcıya aittir. Onaylı teslimat sonrası ürün iadesi ve teslimat itirazı yoktur.
Ürünler teslim edilirken;  doğru, sağlam ve eksiksiz teslim edilir. Alıcı teslimatta gerekli kontrollerini yapar, bir yanlışlık veya kabul edilemeyen bir kusur var ise teslimatta bunu bildirdiği taktirde düzeltmesi yapılır. Bundan sonraki iptal ve değişim talepleri değerlendirilemeyecektir.
Alıcı gıda maddelerindeki son kullanım tarihlerinin geçerli tarih aralığında olduğunu teslimatta kontrol etmelidir. Ürünleri teslim aldıktan sonra, ürünlerin son kullanım tarihleri geçmeden satılması veya tüketilmesinden kendisi sorumludur. Bu nedenle hiç bir şekilde mal iadesi alınmamaktadır.
Kullanıcının sistem üzerinden verdiği sipariş 12 saat içinde değerlendirilir. Kullanıcı onayı ile birlikte siparişi onaylanan ürünler belirlenen gün içersinde teslim edilir.
Onaylanan siparişin ödemesi site üzerinden online kredi kartı ile veya EFT/Havale aracılığı ile tahsil edilir.
bmbtoptan.com Pazar günleri teslimat yapmaz. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi değerlendirmeye alınır.
Kullanıcının belirttiği teslimat adresi gün içersinde trafik yasağına dahil oluyor yada aracla ulaşım engelleniyor ise teslimat adresi kullanıcı bilgilendirilerek değişebilir yada sipariş iptal edilebilir.
Verdiği siparişi teslimat sırasında iki kez iptal eden kullanıcıya süresiz olarak tekrar teslimat yapılmaz.
Ürünlerin teslim edileceği adres yol seviyesinde kapı önüne kadardır. Herhangi bir şekilde içeriye taşıma, hammaliye, yukarı çıkarma, aşağı indirme, depo içine aktarma, istifleme vb. çalışmalar bmbtoptan.com çalışanlarının sorumluluğunda değildir.
Binalarda 1. kat ve/veya daha yukarı katlara ürünlerin taşınmasının bmbtoptan.com çalışanlarının sorumluluğuna girmediğini unutmayınız.
Ürün fatura bedeli tahsil edilmeden teslimat yapılamaz.
Teslimat koşullarını değiştirme hakkını Mask 1 Gıda San. Ve Tic. A.Ş. (bmbtoptan.com) elinde saklı tutar.